karamık otomasyon
Ana Sayfa Kurumsal Hizmetlerimiz Ürünler Teknik Dökümanlar İletişim & Kroki

Hizmetlerimiz

BTicino by Legrand

BTicino by Legrand

Elektrik malzemeleri üretiminde kalitesi ve zarafetiyle tanınan İtalyan markası Bticino Villa Dekorunda büyük ilgi görüyor. Firma ses getiren My Home akıllı ev sistemi, tasarımıyla adından söz ettiren Axolute anahtar serisi ve güvenliği hayatımıza taşıyan interkom sistemleri ile tanınıyor. . Bticino İnterkom sistemleri, sade ve zarif tasarımıyla evlere, İtalyan zarafet ve şıklığını katarken, en üstün teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ürünleriyle de konfor ve güvenliği, gündelik yaşama taşıyor.
bticino

   Farklı segmentlere, farklı çözümler sunan Bticino İnterkom sistemleri; villalar için audio, video kitler, apartmanlar için interkom sistemleri, siteler içinse güvenlik birimli interkom sistemleri uygulamalarını içeriyor. Yenilikçi stil teknolojisi, moda renkler, dokular ve formlarla özel tarzlar yaratmayı kolaylaştıran Axolute serisi Bticino ürün gamının incisi. Köşeli ya da yuvarlak hatları, ahşap, metal, taş, deri, corian gibi pek çok farklı seçeneği bulunan seri, her tarza uygun ortamlarda kullanılabiliyor.

   Axial control, style kontrol, soft touch, senaryo control, dokunmatik panel, video display ve video station ürünleri bulunan Axolute, yaşam alanlarının akıllı ve aynı zamanda şık bir hale gelmesini sağlıyor.Bticino 'My Home' akıllı ev sistemi, teknoloji konforunu evinde ve işyerinde yaşamak isteyen herkese uygun özellikler taşıyor. 

axolute
Axolute Dünyası için tıklayınız.. 
 

Bticino 'My Home' akıllı ev sistemi ile tek bir tuş aydınlatma, sıcaklık kontrolü, müzik yayın sistemi, güvenlik, iletişim ve tasarruf gibi birçok özelliği, ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda kullanımınıza sunuyor. Bticino 'My Home' akıllı ev sisteminin fonksiyonları sayesinde eviniz ve işyeriniz kontrol altında. Bticino 'My Home' akıllı ev sistemi ile kişiye özel senaryoları dokunmatik ekrandan kontrol edilebilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Tüm sistemi tek bir ekrandan yönetebilmeyi şık bir tasarımla birleştiren Bticino 'My Home' akıllı ev sistemi ile algılanan istek ve arzular emre dönüşüyor.


karamık otomasyon fiber, akıllı ev otomasyon
© Copyrighted by Karamik Otomasyon
www.karamikotomasyon.com
Adres : Aladdin Bey Mah. 635. Sok. Otomasyon Plaza No:5
Nilüfer-BURSA/TÜRKİYE
Tel : +90 224 441 7 441 - Fax :+90 224 441 7 440
karamık otomasyon vital teknoloji